Plyny a svářecí technika

Chalupa U Jezu

Logo Chalupa U jezu. Ručně kreslené logo s vyobrazením skutečné Chalupy U Jezu. Roubená Chalupa U Jezu byla v roce 2012 kompletně zrekonstruovaná. Své jméno dostala podle skutečného jezu, který se nachází hned za silnicí. Díky tomu slyšíte při usínání šum vody. To je balzám na duši lepší než ukolébavka! Prostor kolem chalupy je oplocený, proto je vhodný pro vypuštění dětí nebo zvířat. Nikam vám neutečou. Psům je vstup samozřejmě povolen.

Dopřejte si odpočinek ! Chalupa U Jezu je zrozena pro odpočinek.

Veškeré informace najdete na www.chalupaujezu.cz, kterou provozuje právě Proindustry, s.r.o.

O chalupě U Jezu

Chalupa má kapacitu osm osob. Pokud je vás více a nevadí vám menší komfort při spaní, určitě se nějak poskládáte. Například ve společenské místnosti najdete gauče, na kterých se vyspí dva lidé. Pokud vás bude víc, dejte nám vědět, ať pro vás máme připravené peřiny.

 

Přízemí

Společenská místnost či obývák. To je prostor k odpočinku, hraní her, koukání na televizi, čtení, surfování po internetu nebo jen lenošení a koukání na oheň v krbu. Televizi, WI-FI a dřevo máte k dispozici.

Kuchyň. Tady najdete vybavenou kuchyňskou linku, jídelní stůl, jar, utěrky, houbičky ( na nádobí ), nádobí, plynový sporák s troubou, mikrovlnku, lednici s mrazákem, rychlovarnou konvici, topinkovač a toustovač.

Kotelna. Tam vás nepustíme, ale je to prostor, kde je elektrický kotel a tepelné čerpadlo. Ty zajišťují centrální vytápění chalupy a ohřev vody, takže nemáte žádné starosti s přikládáním, aby vám nebyla zima.

Chodba. Tam si můžete odkládat, co uznáte za vhodné, jsou tam i dvě toalety, abyste nemuseli běhat do patra.

Patro

V patře jsou dva pokoje. V každém jsou čtyři postele. Jedna manželská nedělitelná a dvě samostatné postele, komoda a koupelna se sprchovým koutem a WC. Pokoje jsou prostorné a světlé. V každém jsou okna na tři světové strany. Postele u nás najdete vždy nově a čistě povlečené. Nepotřebujete tedy své povlečení nebo spacáky. Deky a polštáře mají náplň z dutého vlákna, alergici se nemají čeho bát. V koupelnách najdete ručníky, osušky, toaletní papír, mýdlo na ruce i fén na vlasy.

Venkovní prostor

Za chalupou je ve skále zabudovaná uzamykatelná kůlna, kam si můžete uložit kola, lyže nebo co budete chtít.
Za plotem je asfaltové parkoviště, kam se vejdou čtyři osobní auta. Vedle parkoviště jsou schody, které vedou na „parkán“, kde je ohniště a gril. Je to docela velký prostor a rovinatý. Takže si tu klidně můžete opéct buřty, zahrát pétanque nebo to, co rádi hrajete venku. Toto místo má z jedné strany stráň a z druhé vzrostlé túje, takže na vás nikdo neuvidí.

Plyny a svářecí technika