Plyny a svářecí technika

Partneři

Partneři Proindustry

 

Partner CEOS – Servis, montáž, prodej plynových kotlů a klimatizací

Partneři Proindustry = naše firma Proindustry s.r.o. pracuje s dlouhodobými partnery, mezi které patří ČESKÁ energetická a obchodní společnost, s.r.o..

Tato partnerská firma se zabývá zejména servisem plynových kotlů v Mladé Boleslavi, Praze a okolí. Mezi jejich přednosti patří nejen rychlost, ale i kvalita poskytnutých služeb.

Také se zabývají prodejem a montážemi plynových kotlů značek Junkers, Bosch, Protherm, Immergas. Rozhodli jsme se s nimi navázat spolupráci z důvodu, že se nejedná jen o přeprodejce kotlů. Se zákazníkem projdou jeho situaci krok po kroku a navrhnou pro něj to nejvhodnější řešení. O kotel se následující roky starají – pravidelnými ročními servisy, jejichž blížící se termín zákazníkovi sami připomenou, a dokonce poskytují záruku na 7 let.

Svůj tým rozšířili o specialisty zabývající se klimatizací pro domácnosti a menší kancelářské objekty, tudíž jsou schopni v rámci svého portfolia služeb nabídnout také montáž klimatizace.

Partneři Proindustry jsou zárukou kvality

Díky spolupráci s ČESKOU energetickou jsme schopni našim zákazníkům ušetřit spoustu času, práce a peněz.

Ceos - nejlepší servis pro váš kotel a klimatizaci

Partneři Proindustry = CEOS a jejich služby

Rychlá oprava kotle

Netopíte a je potřeba co nejrychlejší oprava? U nás to není problém. Máme všechny potřebné certifikace a odborné znalosti k zajištění opětovného a plynulého chodu vašeho kotle. Dodání originálních náhradních dílů je samozřejmostí.

Pravidelná roční prohlídka

Každoroční servisní prohlídka je základem pro správnou funkčnost a  vysokou účinnost vašeho zařízení. Zároveň se tím prodlužuje jeho životnost. Objednejte si každoroční prohlídku spojenou s údržbou a předejděte díky této kontrole závažnějším poruchám.

Prodej, Montáž, Uvedení kotle do provozu

Poskytujeme nezávazné poradenství k výběru správného kotle pro vaši domácnost či nemovitost. Výrobce jsme schopni dodat přímo od našich smluvních partnerů. Kotle také odborně montujeme.  Díky naší montáži získáte nejen záruku bezpečí a komfortu, ale budete mít také právo přednostního přijetí při případné závadě. Pro úplné splnění záručních podmínek je nutné tzv. uvedení vašeho zařízení do provozu, které také zajišťujeme. Uvedení kotle do provozu je souhrn úkonů, které musí provést autorizovaný proškolený technik, díky kterému získáte záruku provedení opravy na místě instalace kotle, nebo jiného plynového zařízení. Poptejte nás.

Záruční a pozáruční oprava kotle

V záruční době opravíme váš kotel na náklady výrobce a vyřídíme veškeré formality. Informujte se na seznam výrobců, se kterými spolupracujeme a uplatněte své právo na záruční opravu u nás. Nabízíme prodlouženou 7letou záruku na naše kotle. Nefunguje něco tak, jak má? Obraťte se na nás a my se o opravu vašeho kotle postaráme. Pokud jsme navíc kotel uváděli do provozu, nebo jsme na něm prováděli pravidelnou roční prohlídku, můžete se spolehnout, že opravu provedeme přednostně.

Klimatizace

Chlazení klimatizací patří k nejlevnějším a nejúčinnějším možnostem chlazení v teplých měsících. Zároveň také čistí od prachu, pylu, bakterií a různých nečistot. V létě vás ochladí, v zimě ohřeje. Vše vám navrhneme a následně během 1 dne namontujeme.

Plyny a svářecí technika