O nás

Proindustry je přední, český a dlouholetý dodavatel firem, živnostníkům a domácností v několika segmentech.

Plyn – v lahvích nebo cisterně
Svářecí technika
Čerpací stanice
Ubytování
Autopůjčovna
Autodoprava
Kovovýroba

PLYN

Propan, Propan-butan, LPG

Energie je pro život nepostradatelná. Pohon vysokozdvižného vozíku (VZV), strojů, rolby nebo vytápění, vaření, grilování, kempování, sušení, nejrůznější průmyslové a technologické aplikace a mnoho dalších činností. To je Propan nebo Propan-butan. Pohonný nebo topný plyn v lahvích nebo cisterně stáčený do zásobníku (nádrže) a to přímo a výhradně z české rafinerie. Jednoduše kvalitní plyny od Proindustry.

Technický plyn

Efektivnější výroba, opravy, čištění, chlazení, ohřev, medicína či laboratoře. To jsou technické plyny. Patří sem Acetylen, Kyslík, CO2, Argon, směsný plyn Argon + CO2, Dusík, Helium, Vodík, Suchý led. Vše je dostupné i smíchané v nejrůznějších poměrech dle přání zákazníka. To jsou technické plyny od Proindustry v lahvích nebo cisternách stáčené do zásobníku (nádrže).

Potravinářský ( gastro ) plyn

Exkluzivní kvalitu a trvanlivost točených a čepovaných nápojů zajistí potravinářský ( gastro ) plyn. Směsný plyn Dusík + O2(nazývaný Biogon), Dusík, CO2 a další jejich směsi smíchané v nejrůznějších poměrech. Dále se používají pro balení potravin či dozrávání banánů. To jsou potravinářské ( gastro ) plyny v lahvích od Proindustry.

Speciální plyn

Speciální plyny jsou využívány v procesech s vysokými technologickými požadavky, zejména v chemickém, petrochemickém, energetickém, automobilovém a elektrotechnickém průmyslu a při ochraně životního prostředí. Speciální plyny reprezentují to nejlepší ze světa vysoce čistých plynů, procesních a kalibračních plynných směsí, chemikálií a plynů pro elektroniku stejně jako vysoce čistých kapalných plynů. Speciální plyny od Proindustry.

Chladivo

Chladiva jsou využívány pro procesy chlazení, mrazení a vytápění ( tepelná čerpadla ), které se využívají v aplikacích pro potravinářství, farmacii, strojírenství, v chemické a petrochemické výrobě. Také se bez nich neobejde klimatizace v dopravních prostředcích, v obchodech, kancelářích, veřejných budovách ale i v našich domovech. To je chladivo od Proindustry.

Svářecí technika

Inventory, svařovací zdroje, spotřební materiál ( elektrody, dráty, hubice, průvlaky a mnoho dalšího ), ochranné pomůcky, prodej, servis, opravy. K dispozici je náš certifikovaný svářecí technolog k návrhu svářecí metody a veškerou pomoc při výrobě i údržbě. To je svářecí technika v Proindustry.

Čerpací stanice

Kvalitní pohon pro motorová vozidla – to je LPG a NAFTA ( DIESEL ) prvotřídní kvality přímo a výhradně z české rafinérie. To je kvalita na čerpací stanici Proindustry – Nymburk.

Ubytování

Ubytování ve stylové roubené chalupě u Tanvaldského špičáku v Jizerských horách. To je Chalupa U Jezu od Proindustry.

Autopůjčovna

Osobní automobil nebo dodávku Vám jednoduše a kvalitně zajistí Proindustry. To je autopůjčovna Proindustry.

Autodoprava

Autodopravu využívá Proindustry primárně pro vlastní účely rozvozu zboží a zajištění služeb svým zákazníkům. Disponuje více než desítkou kvalitních a spolehlivých vozů. Vlastní autopark pravidelně obnovuje a investuje do zajištění bezvadných a bezpečných služeb automobilů a jejich řidičů.

Kovovýroba

Speciální, malosériová a zakázková kovovýroba. Nejrůznější výrobky od návrhu až po realizaci výroby Vám jednoduše a kvalitně zajistí Proindustry. To je kovovýroba Proindustry.