Plyny a svářecí technika

O Proindustry, s.r.o.

Historie Proindustry, s.r.o.

Jsme firma Proindustry, s.r.o., za kterou stojí dva spolužáci ze střední školy, Jakub a Honza. Po střední jsme pokračovali na vysokou, ale ani jeden jsme ji nedokončili. Upřímně nás to nebavilo. Tak jsme spolu začali podnikat.

V roce 2008 vznikla firma Proindustry. Na začátku jsme plnili lahve propan-butanem ve Valech u Mladé Boleslavi.

V roce 2009 jsme získali prodejní zastoupení firmy Linde Gas, a.s. – světového lídra v oblasti technických plynů a rozšířili tak naše lahve o další lahve a druhy plynů.

Roku 2011 jsme otevřeli novou pobočku v Nymburce a museli přijmout prvního zaměstnance. Činnost se nám tak rozšířila o prodejní místo a o čerpací stanici.

O rok později přišel nápad, že k plynům budeme nabízet i svářecí techniku. Naše činnost se tím roku 2012 rozšířila o velké množství produktů.

Následně se náš tým lidí rozrůstal a v roce 2015 jsme otevřeli ještě jednu prodejnu plynů a svářecí techniky v Kolíně.

Z Jakuba se v roce 2016 stal svářecí technolog. Má tedy kulaté razítko na to, že jeho rady svářečům i svářečkám jsou fakt odborné a správné.

Jelikož jsme měli štěstí na výběr zaměstnanců, kteří nám jsou oporou, vymysleli jsme si další obor podnikání, který je úplně z jiného soudku. Koupili jsme chalupu v Jizerských horách, kterou pronajímáme.

Roku 2018 jsme otevřeli autopůjčovnu a půjčovnu dodávek v Nymburce.

Rok 2019 přinesl nápad otevřít internetový obchod se svářecí technikou a nabídnout tak naše zboží i lidem mimo náš okres, kraj, zemi…

Roku 2021 se Proindustry, s.r.o. stala matkou společnosti BHB servis, s.r.o. – specializovaná kovovýroba.

Proindustry, s.r.o. je dnes tým více jak 14 lidí na čtyřech provozovnách. Máme více jak 1200 spokojených a pravidelných zákazníků. Stovkám z nich dovážíme zboží na místo. Další nespočet zákazníků nás navštíví přímo na našich prodejnách a e-shopu.

Naším cílem je spokojený zákazník. Aby takový zákazník byl, dodáváme jen ověřené a kvalitní výrobky v co nejkratším možném termínu dodání.

Naše heslo je: „S námi vše jednoduše a kvalitně.“

Za Proindustry, s.r.o., Honza Škaloud, jednatel společnosti

Plyny a svářecí technika