Pro firmu

Plyn pro firmu

Plyn pro firmu je jako energie a nástroj pro podnikání nejdůležitější. Pro Vaši firmu či živnost je to základ a motor všeho od provozu až po výrobu. Právě naše společnost Proindustry se již mnoho let zabývá velkoobchodní a maloobchodní distribucí plynů v lahvích nebo cisternách. Veškerý plyn a energii Vám s radostí zajistíme a rychle dodáme. V naší nabídce máme nepřeberné množství druhů plynů. Technický plyn Acetylen, Kyslík, Argon, směsné plyny, CO2 a mnoho dalších druhů jako Propan, Propan-butan, Propan pohonný pro VZV, chladiva a mnoho a mnoho dalších za velice zajímavé velkoobchodní ceny. Vždy s ohledem na zákazníka a jeho potřeby nastavíme ceny a zásobování. Samozřejmostí je zajištění dopravy zboží až přímo k zákazníkovi. Pro více informací o produktech, cenách a našich dodavatelsko-obchodních službách, Vás rádi přivítáme v prostorách naší firmy nebo nás neváhejte kontaktovat všemi dostupnými prostředky.

PROPAN, PROPAN-BUTAN, LPG – pohonný nebo topný plyn pro firmu od Proindustry v lahvích nebo autocisterně

Zkapalněný ropný plyn ( zkráceně LPG ) má velice široký okruh použití. Hojně se využívá v průmyslových provozech. Jsou jimi sklárny, sušárny, asfaltovny, stavebniny, výtopny či nejrůznější výrobci a sklady, kde umožňují nezávisle a hospodárně topit, vařit, svítit, chladit, grilovat, sušit, vysoušet, rozmrazovat, tavit, odlévat, opalovat, řezat, svařovat, pájet a řadu dalších, mnohdy nečekaných činností. Patří sem i pohon vysokozdvižných vozíků ( Propan pohonný pro VZV ), v zahradnických provozech lze mimo jiné vytápění prostřednictvím spotřebičů zkapalněných plynů využít i k souběžné produkci a regulaci množství oxidu uhličitého. Dále se široce používá v domácnostech a rekreačních objektech na vytápění a vaření. Pro svoji mobilnost ( možnost rychlého přemístění topné soustavy ) a snadnou obsluhu jsou mezi uživateli velice oblíbeny. Dostupné v lahvích nebo cisternách stáčené do zásobníku – nádrže.

Prodej, plnění, doprava a distribuce tlakových lahví Propan nebo Propan – butan přímo k zákazníkovi. Velikosti lahví (náplně) plyn pro firmu 2 kg, 5 kg, 10 kg, 33 kg.

Prodej, distribuce a doprava Propanu cisternou přímo k zákazníkovi.

TECHNICKÝ PLYN od Linde Gas jedničky na trhu

Technické plyny se využívají pro efektivnější výrobu, opravy, čištění, chlazení, ohřev, medicínu či laboratoře. Mezi technické plyny patří Acetylen, Kyslík, CO2, Argon, směsný plyn Argon + CO2, Dusík, Helium, Vodík, Suchý led a mnoho dalších směsí plynů. Vše je možné a dostupné smíchat v nejrůznějších poměrech pro potřebnou výslednou směs plynu. Dostupné v lahvích nebo cisternách stáčené do zásobníku ( nádrže ).

Prodej, doprava a distribuce tlakových lahví s technickými plyny přímo k zákazníkovi.

Prodej, distribuce a doprava technického plynu ve svazku, kontejneru, POS, nádrži, válci, kryonádobě a mnoho dalších nádobách přímo k zákazníkovi.

Prodej, distribuce a doprava technického plynu cisternou přímo k zákazníkovi.

Velikosti lahví (náplně) technického plynu pro firmu od 2 litrů do 50 litrů nebo 1,5 kg do 30 kg nebo 150 až 300 bar.

Čistoty plynů od 99,0 % až 99,99999 %.

POTRAVINÁŘSKÝ GASTRO PLYN pro firmu

Potravinářské plyny se používají pro kvalitu a trvanlivost točených a čepovaných nápojů. Směsný plyn Dusík + CO2 (často nazývaný Biogon® ), Dusík, CO2 a další plyny smíchané v nejrůznějších poměrech. Dále se používají pro balení potravin či dozrávání banánů. To jsou potravinářské ( gastro ) plyny v lahvích. Využívají je hojně hospody, bary, restaurace, vinotéky ale i výrobní závody masa a uzenin či dovozci a sklady ovoce a zeleniny.

Prodej, doprava a distribuce tlakových lahví s potravinářským plynem přímo k zákazníkovi.

SPECIÁLNÍ PLYN pro firmu

Speciální plyny jsou využívány v procesech s vysokými technologickými požadavky, zejména v chemickém, petrochemickém, energetickém, automobilovém a elektrotechnickém průmyslu a při ochraně životního prostředí. Speciální plyny reprezentují to nejlepší ze světa vysoce čistých plynů, procesních a kalibračních plynných směsí, chemikálií a plynů pro elektroniku stejně jako vysoce čistých kapalných plynů.

Prodej, doprava a distribuce tlakových lahví s speciálním plynem přímo k zákazníkovi.

Velikosti lahví (náplně) speciálních plynů od 2 litrů do 50 litrů nebo 1,5 kg do 30 kg nebo 150 až 300 bar.

Prodej, distribuce a doprava speciálního plynu ve svazku, kontejneru, POS, nádrži, válci, kryonádobě a mnoho dalších nádobách přímo k zákazníkovi.

Prodej, distribuce a doprava speciálního plynu cisternou přímo k zákazníkovi.

Čistoty speciálních plynů od 99,0 % až 99,99999 %.

CHLADIVO jako plyn pro firmu

Chladiva jsou pro procesy chlazení, mrazení a vytápění ( tepelná čerpadla ), které se využívají v aplikacích pro potravinářství, farmacii, strojírenství, v chemické a petrochemické výrobě. Také se bez nich neobejde klimatizace v dopravních prostředcích, v obchodech, kancelářích, veřejných budovách i v našich domovech. Označení chladiv R134a, R1234y, R404a, R407c, R410, R438a, R449a, R452a, R513a a mnoho dalších.

Prodej, doprava a distribuce tlakových lahví s chladivem přímo k zákazníkovi.

Buďte nejlepší ! Preferujte kvalitu plynu pro firmu a nízké náklady.

S námi vše jednoduše a kvalitně.

Plyn pro firmu. Technický plyn, propan, propan-butan, pohon VZV, chladivo, speciální plyn.