Plyny pro domácnost

Propan – butan plyn jako energie do domácnosti

PROPAN plyn od Proindustry pro domácnost. Nejvyšší kvalita za nízkou cenu. Propan v lahvi nebo cisterně do zásobníku je lepší než obyčejný Propan – butan plyn.

Propan, Propan-butan je plyn pro domácnost. Nejvyšší kvalita za nízkou cenu. Propan ( čistý ) má svoje přednosti oproti Propan-butan. Výhody Propanu jsou, že v zimních měsících „nezamrzá“ a vyhoří vždy úplně celá náplň. Schopnost Propanu je se odpařovat ( hořet ) i při velmi nízkých teplotách až do -45 stupňů Celsia.
Další předností je nulový zápach při hoření a čistotnost ( nenapaluje černě hrnce či nezanáší trysky spotřebičů ). Nevýhodou je mírně vyšší cena oproti Propan-butanu a menší dostupnost v síti prodejců. Není to běžně dostupný plyn. Nevýhody ale vždy vykompenzují jeho přednosti a ekonomicky stojí provoz spotřebiče stejně jako provoz na Propan-butan. Použití Propanu do spotřebičů je plně zaměnitelné za Propan-butan bez jakýchkoli rizik či změn spotřebiče. Pro některé spotřebiče je dokonce Propan předepsán jako jediný možný palivo. Propan je perfektní plyn pro domácnost. Propan se odpařuje ( hoří ) až do -45 stupňů Celsia.

Prodej, výkup, plnění, doprava a distribuce tlakových lahví Propan přímo k zákazníkovi. Velikosti lahví (náplně) 2 kg, 5 kg, 10 kg, 33 kg.

Prodej, distribuce a doprava Propan cisternou přímo k zákazníkovi.

Lahve ( flaška, bomba a další slangové názvy pro obal ) se zkapalněným plynem Propan mají velice široký okruh použití. Široce se používají v domácnostech, rekreačních objektech, karavanech a obytných vozidlech na vytápění, chlazení, vaření či grilování. Pro svoji mobilnost ( možnost rychlého přemístění topné soustavy ), snadnou obsluhu a dostupnost jsou mezi uživateli velice oblíbeny.

Cisterny s topným zkapalněným plynem Propan jsou neustále v pohybu a zásobují široký okruh objektů po celé České republice, které mají zásobníky ( nádrže ) a plyn využívají primárně k topení. Jsme distributor Propanu do zásobníků s dopravou pomocí autocisterny.

PROPAN – BUTAN plyn od Proindustry pro domácnost. Nejvyšší kvalita za nízkou cenu. Propan-butan v lahvi.

Klasický a dobře známý Propan-butan. Hojně využívaný hlavně na výrobu tepla ( topení ) a vaření. Výhodou je nižší cena oproti čistému Propanu a jeho dostupnost v podstatě kdekoli. Velice široká prodejní síť. Nevýhodou je mírný zápach při hoření a v zimních měsících částečné zamrzání v lahvích. Propan-butan se odpařuje ( nezamrzá / hoří ) pouze do cca -5 stupňů Celsia.

Lahve se zkapalněným plynem Propan-butan mají velice široký okruh použití. Hojně se používají v domácnostech a rekreačních objektech na vytápění, chlazení, vaření či grilování. Pro svoji mobilnost ( možnost rychlého přemístění topné soustavy ), snadnou obsluhu a dostupnost jsou mezi uživateli velice oblíbeny.

Prodej, výkup, plnění, doprava a distribuce tlakových plynových lahví Propan-butan přímo k zákazníkovi. Velikosti lahví (náplně) 1 kg, 2 kg, 5 kg, 10 kg, 33 kg.

TECHNICKÝ PLYN pro domácnost

Technické plyny se využívají pro efektivnější výrobu, opravy, čištění, chlazení, ohřev, medicínu či laboratoře. Mezi technické plyny patří Acetylen, Kyslík, CO2, Argon, směsný plyn Argon + CO2 (nazývaný Corgon®), Dusík, Helium, Vodík, Suchý led. Vše je možné a dostupné smíchat v nejrůznějších poměrech pro potřebnou výslednou směs plynu. Dostupné v lahvích nebo cisternách stáčené do zásobníku ( nádrže ). Nejvyšší kvalita Linde Gas.

Prodej, výkup, doprava a distribuce tlakových lahví s technickými plyny přímo k zákazníkovi. Velikosti lahví (náplně) od 2 litrů do 50 litrů nebo 1,5 kg do 30 kg nebo 150 až 300 bar a v čistotách plynů 99 % až 99,99999 %. Vše dle potřeby zákazníka.

POTRAVINÁŘSKÝ Gastro PLYN pro domácnost

Potravinářské plyny se používají pro kvalitu a trvanlivost točených a čepovaných nápojů. Směsný plyn Dusík + CO2 (nazývaný Biogon), Dusík, CO2 a další plyny míchané v nejrůznějších poměrech. Dále se používají pro balení potravin či dozrávání banánů. To jsou potravinářské ( gastro ) plyny v lahvích. Využívají hojně hospody, bary, restaurace, vinotéky.

Prodej, výkup, doprava a distribuce tlakových lahví s potravinářským plynem přímo k zákazníkovi.

Buďte dobří a ekonomičtí ! Dopřejte si kvalitu, která se vyplatí.

S námi vše jednoduše a kvalitně.

Propan – butan plyn. Nejvyšší kvalita za nízkou cenu. Cisternou do zásobníku nebo v lahvích.

Plyn Propan a Propan-butan od nás již dodán do domácností z měst Mladá Boleslav, Most, Náchod, Nový Jičín, Nymburk, Olomouc, Opava, Ostrava-město, Pardubice, Pelhřimov, Písek, Plzeň, Praha, Prachatice, Prostějov, Přerov, Příbram, Rakovník, Rokycany, Rychnov nad Kněžnou, Semily, Sokolov, Strakonice, Svitavy, Šumperk, Tachov, Tábor, Teplice, Trutnov, Třebíč, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, Vsetín, Vyškov, Zlín, Znojmo, Žďár nad Sázavou, Benešov, Beroun, Blansko, Brno, Bruntál, Břeclav, Česká Lípa, České Budějovice, Český Krumlov, Děčín, Domažlice, Frýdek-Místek, Havlíčkův Brod, Hodonín, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jeseník, Jičín, Jihlava, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Klatovy, Kolín, Kroměříž, Kutná Hora, Liberec, Litoměřice, Louny, Mělník.

Propan propan-butan plyny pro domácnost. Plynová tlaková lahev na Propan nebo Propan-butan. Velikost lahve pro 10 kg náplně.
Lahev Propan-butan 10 kg