Pro firmu

Vážení obchodní přátelé,

firma Proindustry se zabývá velkoobchodní a maloobchodní distribucí plynů v lahvích nebo cisternách. V naší nabídce máme nepřeberné množství druhů plynů za velice zajímavé velkoobchodní ceny vždy s ohledem na zákazníka a jeho potřeby. Samozřejmostí je zajištění dopravy zboží k zákazníkovi. Pro více informací o produktech, cenách a našich dodavatelsko-obchodních službách, Vás rádi přivítáme v prostorách naší firmy nebo nás neváhejte kontaktovat všemi dostupnými prostředky.

PROPAN, PROPAN-BUTAN, ( LPG ) – pohonný nebo topný

Zkapalněný ropný plyn ( zkráceně LPG ) má velice široký okruh použití. Hojně se využívá v průmyslových provozech jako jsou sklárny, sušárny, asfaltovny, stavebniny, výtopny či nejrůznější výrobci a sklady, kde umožnují nezávisle a hospodárně topit, vařit, svítit, chladit, grilovat, sušit, vysoušet, rozmrazovat, tavit, odlévat, opalovat, řezat, svařovat, pájet a řadu dalších, mnohdy nečekaných činností. Patří sem i pohon vysokozdvižných vozíků ( VZV ), v zahradnických provozech lze mimo jiné vytápění prostřednictvím spotřebičů zkapalněných plynů využít i k souběžné produkci a regulaci množství oxidu uhličitého. Dále se široce používá v domácnostech a rekreačních objektech na vytápění a vaření. Pro svoji mobilnost ( možnost rychlého přemístění topné soustavy ) a snadnou obsluhu jsou mezi uživateli velice oblíbeny.

TECHNICKÝ PLYN

Technické plyny se využívají pro efektivnější výrobu, opravy, čištění, chlazení, ohřev, medicínu či laboratoře. Mezi technické plyny patří Acetylen, Kyslík, CO2, Argon, směsný plyn Argon + CO2, Dusík, Helium, Vodík, Suchý led. Vše je možné a dostupné smíchat v nejrůznějších poměrech pro potřebnou výslednou směs plynu. Dostupné v lahvích nebo cisternách stáčené do zásobníku ( nádrže ).

POTRAVINÁŘSKÝ ( GASTRO ) PLYN

Potravinářské plyny se používají pro kvalitu a trvanlivost točených a čepovaných nápojů. Směsný plyn Dusík + CO2 ( často nazávaný Biogon ), Dusík, CO2 a další plyny smíchané v nejrůznějších poměrech. Dále se používají pro balení potravin či dozrávání banánů. To jsou potravinářské ( gastro ) plyny v lahvích. Využívají je hojně hospody, bary, restaurace, vinotéky ale i výrobní závozy masa a uzenin či dovozci a sklady ovoce a zeleniny.

SPECIÁLNÍ PLYN

Speciální plyny jsou využívány v procesech s vysokými technologickými požadavky, zejména v chemickém, petrochemickém, energetickém, automobilovém a elektrotechnickém průmyslu a při ochraně životního prostředí. Speciální plyny reprezentují to nejlepší ze světa vysoce čistých plynů, procesních a kalibračních plynných směsí, chemikálií a plynů pro elektroniku stejně jako vysoce čistých kapalných plynů.

CHLADIVO

Chladiva jsou pro procesy chlazení, mrazení a vytápění ( tepelná čerpadla ), které se využívají v aplikacích pro potravinářství, farmacii, strojírenství, v chemické a petrochemické výrobě. Také se bez nich neobejde klimatizace v dopravních prostředcích, v obchodech, kancelářích, veřejných budovách i v našich domovech.

Buďte nejlepší ! Preferujte kvalitu a nízké náklady.

S námi vše jednoduše a kvalitně.

DOSTUPNOST

Plyny jsme již dodali do firem a živnostníkům z města Mladá Boleslav, Most, Náchod, Nový Jičín, Nymburk, Olomouc, Opava, Ostrava-město, Pardubice, Pelhřimov, Písek, Plzeň, Praha, Prachatice, Prostějov, Přerov, Příbram, Rakovník, Rokycany, Rychnov nad Kněžnou, Semily, Sokolov, Strakonice, Svitavy, Šumperk, Tachov, Tábor, Teplice, Trutnov, Třebíč, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, Vsetín, Vyškov, Zlín, Znojmo, Žďár nad Sázavou, Benešov, Beroun, Blansko, Brno, Bruntál, Břeclav, Česká Lípa, České Budějovice, Český Krumlov, Děčín, Domažlice, Frýdek-Místek, Havlíčkův Brod, Hodonín, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jeseník, Jičín, Jihlava, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Klatovy, Kolín, Kroměříž, Kutná Hora, Liberec, Litoměřice, Louny, Mělník.