Pro firmu

Vážení obchodní přátelé,

firma Proindustry se zabývá velkoobchodní a maloobchodní distribucí plynných paliv. Zejména se používají na pohon vysokozdvižných vozíků (VZV) či na výrobu tepla (VT).
V naší nabídce máme propan, propan-butan, technické plyny a svářecí techniku za velice zajímavé velkoobchodní (smluvní) ceny.

Pro více informací o produktech, cenách a našich dodavatelsko obchodních službách, Vás rádi přivítáme v prostorách naší firmy.

Lahve se zkapalněným plynem mají velice široký okruh použití. Hojně se využívají v průmyslových provozech (sklárny, sušárny, asfaltovny, stavebniny, výtopny či nejrůznější výrobci a sklady, kde umožnují nezávisle a hospodárně topit, vařit, svítit, chladit, grilovat, sušit, vysoušet, rozmrazovat, tavit, odlévat, opalovat, řezat, svařovat, pájet a řadu dalších, mnohdy nečekaných činností. Patří sem i pohon vysokozdvižných vozíků, v zahradnických provozech lze mj. vytápění prostřednictvím spotřebičů zkapalněných plynů využít i k souběžné produkci a regulaci množství oxidu uhličitého. Dále se široce používají v domácnostech a rekreačních objektech na vytápění a vaření. Pro svoji mobilnost (možnost rychlého přemístění topné soustavy) a snadnou obsluhu jsou mezi uživateli velice oblíbeny.

 

PROPAN

Pohon vysokozdvižných vozíku (VZV). Při dostupnosti se využívá též na výrobu tepla (VT) pro svoje přednosti oproti propan-butanu. Výhody propanu: v zimních
měsících “nezamrzá” a vyhoří vždy úplně celá náplň.

Předností je nulový zápach při hoření a čistotnost. Jedinou nevýhodou je mírně vyšší cena.

 

Průmyslový závod Linde v Norsku (Melkoya, Hammerfest, Norway)

Comments are closed.