Plyny a svářecí technika

Svářecí technika

Svářecí a svařovací technika je dostupná nejen v našich kamenných prodejnách Nymburk, Kolín a Mladá Boleslav, ale zároveň i na e-shopu Svarecikukla.cz s dosahem po celé České Republice. Máme vše pro metody svařování MMA, MIG/MAG, TIG/WIG i plamenné svařování – autogenem.

Logo svarecikukla.cz

Kromě přídavných materiálů – svářecích elektrod či drátů, v naší nabídce najdete příslušenství a pomůcky ke sváření a svařování, hadice, kabely, svářecí hořáky, svářečky, invertory, svařovací zdroje a stroje, redukční ventily, chemické prostředky, ale i ochranné svářecí pomůcky, svářecí samostmívací kukly, rukavice, brýle, zástěry či nářadí a pomůcky pro všechny svářeče i svářečky a to profíky i kutily. Veškeré svářecí pomůcky a svářecí technika skladem! Doprava do 24 hodin.

Poradenství o sváření a svařování

Zákazníkům rádi poradíme s výběrem vhodného zboží za pomocí našeho certifikovaného svářecího technologa a zkušeným kolegům z oblasti sváření.

Servis a opravy svářecí a svařovací technika

Provádíme záruční a pozáruční servis většiny MIG/MAG svařovacích zdrojů, MMA a TIG invertorů a zdrojů, plazmových řezacích zdrojů a mnoho dalších zařízení a vybavení svářečů.

Kvalita svářecí techniky

Spolupracujeme s dodavateli a výrobci, u nichž jsme si jistí zárukou kvality a servisem.
Mimo jiné mezi ně patří firmy ESAB, GCE, Kowax, Linde Gas, Abicor Binzel, AlfaIn, Kűhtreiber, EWM, Fronius, Messer Eutectic, Castolin, Rodacciai, Trafimet, Oerlikon, 3M Speedglas, Air Liquide, Omicron, Jackson, Kemper, Weldas, Harris, Lincoln, Powermat, Rothenberger či iWeld. Všichni jsou to výrobci světové kvality!

Plyny a svářecí technika